Projekty

Ritmo Factory je moderní bubenická show, která hraje rytmy celého světa ve svém originálním podání. Jakub Škrha jako zakladatel, band leader, manažer, a hlavní perkusista udává směr celého projektu. Ritmo Factory spolupracuje s vítězkou StarDance Veronikou Lálovou a se zpěvákem a kytaristou Santiagem Ferreirou přímo z Brazílie. Účinkovalo na velkých festivalech, zajistilo celovečerní produkce pro eventy známých firem, doprovázelo významné sportovní události a další akce.
www.ritmofactory.cz

Escola de Samba Brno je bubenická škola samby pro širokou veřejnost, kterou založil Jakub Škrha. Vede lekce a má na starosti celou její produkci a vede vystoupení. Je to bubenická batería, která hraje sambu z Rio de Janeira a další brazilské, exotické a moderní rytmy. Momentálně je to největší bubenická škola pro veřejnost v České republice.
www.escola-samba-brno.cz

Brasil Fest Brno je mezinárodní festival s atmosférou Brazílie a Jižní Ameriky. Návštěvníci si mohou užít karnevalový průvod centrem Brna, koncerty profesionálních interpretů přímo z Brazílie a sousedních zemí a mohou ochutnat tamní speciality gastronomie. Jakub Škrha je dramaturgem festivalu a jeden z hlavních organizátorů.
www.brasilfestbrno.cz

Meinl Percussion je celosvětově uznávaný výrobce bubnů a perkusních nástrojů. Jakub Škrha se společně s Ritmo Factory stali jejich výhradními firemními hráči a partnery.
Meinl Percussion – Jakub Škrha
Meinl Percussion – Ritmo Factory

Anna K. je česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Jakub Škrha s ní spolupracuje již několik let jako alternující hráč na perkuse.
www.anna-k.cz

Olympijské hry v Rio de Janeiru 2016 – Jakub Škrha byl součástí české olympijské výpravy. Měl na starosti hudební dramaturgii při slavnostním otevření Českého domu a bubenickou show při oficiálním přivítání zlatého medailisty Lukáše Krpálka.

Drumpoint Slovakia je mezinárodní festival bubnů a perkusí věnovaný převážně brazilským rytmům. Jakub Škrha vypomáhal s dramaturgií a organizací a jeden rok byl součástí i jako lektor společně se svým učitelem Gabriel Policarpo.

A další

Doma v České republice za svou kariéru odehrál mnoho koncertů a bubenických show. Spolupracoval s předním českými muzikanty, jako například s Vojtěch Dyk & B SIDE BAND anebo N.O.H.A. Měl na starosti celovečerní program na firemních večírcích jako například Zebra Technologies, Euro nářadí, a nebo Garrett Motion. Vedl spoustu workshopů a teambuildingů, například pro LEGO a nebo pro Business Factory.